De doorstroompiramide geeft aan vanuit welke groepen selecties mogelijk zijn.

GroepZaalDagUurTrainer
Kleuters 1 West
(vanaf 3j)
Westzaterdag09.00 – 09.45Farra
Kleuters 2 – 3 WestWestzaterdag09.45 – 10.30Yara
Kleuters 1-2 Oost (vanaf 3j)Oostzaterdag11.00 – 11.45Ines
Jana
Kleuters 3 OostOostzaterdag11.45 – 12.30Yanne
Kleuters 1 – 2 – 3
(vanaf 3j)
Mijlstraatdinsdag17.30 – 18.30Haïke

Leerjaar 1 – 2

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 1-2 lj WestWestdinsdag17.30 – 18.30Elisabeth
Jongens 1-2 lj WestWestdonderdag17.30 – 18.30Stijn
Haïke
Jongens & Meisjes 1-2 lj OostOostzaterdag12.30 – 13.30Sary
Jongens & meisjes 1-2 lj MijlstraatMijlstraatzondag09.30 – 10.30Yara
Extra training J&M 1-2 lj Gymhal zaterdag15.00 – 16.00Heleen
Psycho-motorische
groep IKAT

(regeling onder voorbehoud)
Gymhal zaterdag11.30 – 12.30Lore

Leerjaar 3 – 4

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 3 lj Gymhal woensdag18.00 – 19.00Yara
Meisjes 4 lj Gymhal maandag17.30 – 18.30Laura
Jongens 3-4 ljGymhal vrijdag18.00 – 19.00 Felix
Jumpkids 3-4 ljGymhal maandag18.00 – 19.00 Loth
Extra training J&M 3-4 lj Gymhal zaterdag16.00 – 17.00Laura
Psycho-motorische
groep IKAT

(regeling onder voorbehoud)
Gymhalzaterdag 11.30 – 12.30 Lore

Leerjaar 5 – 6

GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes 5 ljGymhal maandag18.30 – 19.30Lauren
Meisjes 6 ljGymhal maandag19.30 – 20.30Lauren
Jongens 5-6 lj Gymhal vrijdag18.00 – 19.00 Bert
Jumpkids 5-6 ljGymhal zaterdag17.00 – 18.00Laura
Extra training J&M 5-6 lj Gymhal zaterdag14.00 – 15.00Amber
Psycho-motorische
groep IKAT

(regeling onder voorbehoud)
Gymhalzaterdag11.30 – 12.30 Lore
GroepZaalDagUurTrainer
Meisjes +12Gymhalzaterdag15.00 – 16.30Melissa
Jongens +12Gymhal woensdag19.30 – 21.00Thijs
Meisjes +14Gymhal dinsdag20.00 – 21.30Anke
Jongens & Meisjes +16 Gymhal maandag
zaterdag
20.30 – 22.00
20.30 – 22.00
Tom
Tumbling +12Gymhal vrijdag19.00 – 20.30Elisabeth
Tumbling +16Gymhal vrijdag20.30 – 22.00Hannes
DamesGymhal donderdag20.00 – 21.30
HerenGymhal woensdag20.30 – 22.00
Psycho-motorische
groep IKAT

(regeling onder voorbehoud)
Gymhalzaterdag 11.30 – 12.30 Lore

GroepZaalDagUurTrainer
GymtopiaGymhal woensdag
zaterdag
17.00-18.30
11.00-12.30
Lotte
Tine
TTm beloften,
competitie
Gymhal dinsdag
donderdag
vrijdag
zondag
18.00-21.00
18.00-21.00
17.30-20.30
09.30-12.30
Femke
TTj beloftenGymhal maandag
woensdag
vrijdag
17.30-20.00
17.30-20.00
17.30-20.30
TTj competitie Gymhal maandag
woensdag
vrijdag
zondag
17.30-20.00
17.30-20.00
17.30-20.30
09.30-12.30
Tumbling beloftenGymhal dinsdag
donderdag
zaterdag
18.00-20.00
18.00-20.00
09.30-11.30
Ise
Tumbling CompetitieGymhal maandag
dinsdag
donderdag
zaterdag
19.00-21.00
18.00-21.00
18.00-21.00
18.00-21.00
Vince
Toestelturnen recrea -12Gymhal woensdag15.00-17.00Joke
Toestelturnen recrea +12Gymhal zaterdag16.30-18.30Melissa
Tumbling recreaGymhal woensdag18.30-20.00Hannes